Arche Siedlisko

Ferie na wsi 2023

16.01 – 26.02

Ferie na wsi 2023

od 139 zł w tygodniu, 179 zł w weekendy / cały ecobox dla 1, 2, 3 lub 4 os.

Ferie to idealny czas na odpoczynek. Nasza recepta na skuteczne nabranie sił jest taka: spędzamy czas z najbliższymi, blisko natury, na świeżym powietrzu, z dala od tłumów i zatłoczonych kurortów, tam, gdzie naprawdę można się wyciszyć, tam, gdzie nic nie trzeba na siłę, a jedynie można we własnym tempie. Proponujemy Ferie w Arche Siedliskach! Brzmi dobrze? Zapraszamy!

OFERTA:
– możliwość pobytu ze zwierzętami bez dodatkowych opłat,
– nielimitowane śpiewy ptaków, czyste powietrze i przepiękne niebo, bez korków, tłumów i kolejek,
– drewno na ognisko w cenie,
– bezpłatny parking.

UŻYJ KODU RABATOWEGO: DLUZEJ34 LUB DLUZEJ56

Promocja na dłuższe pobyty

Zostańcie z nami dłużej

3 i 4 doba -10% KOD: DLUZEJ34
5 doba i więcej -15% KOD: DLUZEJ56
Promocja ważna we wszystkich dostępnych Arche Siedliskach na pobyty w dniach: 16.01-26.02.

Wybierz miejsce na Ferie: 

Podlasie

Spodoba Ci się tutaj, jeśli lubisz rodzinne spacery, chcesz zobaczyć łosie i żubry w zimowej odsłonie lub obserwować gwiazdy przy ognisku, na najczystszym niebie, z dala od łuny miast.

Roztocze

W tym roku, rzut beretem od naszego Siedliska w Typinie  planowane jest otwarcie stoku narciarskiego w Justynówce a sąsiad organizuje fantastyczne kuligi po cudownych pagórkowatych terenach.  Wieczorami można zrelaksować się przy wspólnym ognisku.

Świętokrzyskie

Można szaleć tu na okolicznych górkach i pagórkach przepięknych Gór Świętokrzyskich, bez korków i kolejek. Dzieci będą miały świetne warunki, żeby nauczyć się jeździć na nartach lub doskonalić umiejętności w Krajnie, Bodzentynie i Niestachowie. 

Śląsk

Z jednej strony za płotem stadnina koni, z drugiej las, idealny do spacerowania lub biegania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.