Arche Siedlisko

Podlasie – Augustynka 39

Podlasie – Augustyna 39

Nasze zalety

Augustynka 39 to w tym momencie nasze największe Siedlisko i mamy przeczucie, że może stać się jednym z naszych najciekawszych obiektów. Szczególnie polecamy tę lokalizację grupom, które planują spędzić czas wspólnie w większym gronie, blisko natury, z dala od hałasu i tłumów. Na terenie obiektu znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko oraz stodoła idealna do wspólnego spędzania czasu oraz biesiadowania.

Zakwaterowanie

Na łące należącej do terenu dawnego siedliska, do dyspozycji gości przygotowaliśmy 20 ecoboxów z malutkimi tarasami, każdy z 2 sypialniami, z 2 podwójnymi łóżkami, łazienką i salonem z aneksem kuchennym, sofą i z podstawowym wyposażeniem, które w zupełności wystarcza do komfortowego wypoczynku. Jest tu mała lodówka, dwupalnikowa płyta indukcyjna, zestaw garnków, naczyń i sztućców. Nasze ecoboxy są całoroczne, posiadają izolację , klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe, regulowane pilotem. Arche Siedlisko jest projektem bezobsługowym. Nie posiadamy na miejscu recepcji. W okresie jesienno-zimowym warto wziąć pod uwagę, że boxy nie są stale ogrzewane. Na terenie dostępne jest specjalnie wyznaczone miejsce na ognisko, do wspólnego spędzania czasu, przy gwieździstym niebie.

✔️ Wyposażenie boxu – salon z aneksem kuchennym: stół, krzesła, mała sofa, mała lodówka, dwupalnikowa kuchenka indukcyjna, zestaw garnków, sztućców, naczyń (talerze + kubki), patelnia, durszlak, płyn do naczyń, suszarka do naczyń, czajnik, korkociąg, worki na śmieci, szczotka i szufelka, mała miska dla piesków; łazienka: ręczniki, papier toaletowy i mydło w płynie; 2 sypialnie: łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia (na życzenie), szafa na ubrania, 2 podwójne łóżka, pościel; 2 leżaki, ogrzewanie nadmuchowe i klimatyzacja, dodatkowy grzejnik elektryczny w łazience.

✔️ Teren Siedliska nie jest wybetonowany ani nie ma sztucznych chodników, w czasie intensywnych opadów może być mokry i grząski, warto pamiętać w tym okresie o odpowiednim obuwiu.

✔️ Zapraszamy ze zwierzętami! Za pobyt czworonożnych przyjaciół pobieramy dodatkową opłatę 50 zł/szt., a przez wzgląd na kolejnych gości prosimy, żeby zwierzaki posiadały własne legowiska. Wszelkie zabrudzenia np. pościeli czy zatkany odpływ kanalizacyjny związane z nadprogramową pracą serwisów sprzątających będą obciążone dodatkową opłatą. Prosimy również o sprzątanie po swoich pupilach na terenie Siedliska.

✔️ Zadbaj z nami o Siedlisko. Przed wyjazdem prosimy o posprzątanie boxu (pozmywanie naczyń, zdjęcie poszewek z kołder i poduszek) oraz wyrzucenie nieczystości do pojemników na śmieci na zewnątrz.

AUGUSTYNKA Pogoda

Atrakcje okolicy

Augustynka to wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie Siemiatyckim, w gminie Nurzec Stacja. To idealne miejsce do tego, żeby pożyć wiejskim życiem, zatrzymać się i po prostu odpocząć. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas nie będą się jednak nudzić. 17 km dzieli Siedlisko w Augustynce od Zalewu w Siemiatyczach, 27 km od stadniny koni w Janowie Podlaskim, znanej cenionej na całym świecie. Inne ciekawe miejsca do zwiedzenia Góra Zamkowa i kopalnia kredy w Mielniku, Podlaski Ogród Ziołowy w Korycinie, Pałac w Korczewie, Muzeum Ziemiaństwa we wsi Dąbrowa czy trochę dalej Hajnówka, Białowieża z rezerwatem żubrów.

Atrakcje dla dzieci

Wokół Siedliska jest spokojny teren do biegania, budowania szałasów z patyków i plecenia wianków z polnych kwiatów. W sezonie atrakcją będzie Zalew w Siemiatyczach z bardzo czystą wodą, z plażą miejską oraz kąpieliskiem ze specjalnie wydzieloną strzeżoną strefą. Poza plażowaniem istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych, takich jak kajaki czy rowerki wodne. Fani wodnych atrakcji mogą wybrać się również do Aqua Parku w Hajnówce. Z Hajnówki jest już tylko rzut beretem do Białowieży, gdzie puntem obowiązkowym jest rezerwat żubrów. Warto zajrzeć też do Orzeszkowa, na skraju Puszczy Białowieskiej, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą na własne oczy zobaczyć Chatkę Baby Jagi i przeżyć tam niezapomnianą przygodę z bajki.

Wyżywienie

W ecoboxach są aneksy kuchenne z niezbędnym wyposażeniem, by we własnym zakresie, wygodnie przygotować posiłki. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się kilka kilometrów dalej w miejscowości Nurzec-Stacja.

Dojazd

Adres: Augustynka 39, 17-330 Nurzec-Stacja
52.26344, 23.08486

Uwaga! W miesiącach jesienno-zimowych przy intensywnych opadach, może być utrudniony bezpośredni wjazd na teren Siedliska.

Jak dostać się do ecoboxu?

Miniprzewodnik po okolicy

Sprawdź co zwiedzać, gdzie pójść na spacer, a gdzie na najlepszą kawę.

Znajdź swój ecobox