Arche Siedlisko

Oferty specjalne

Sielskie wakacje

w Arche Siedlisko

Odpoczynek. Masz go w naturze! Oferta 5+1 za 1zł

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy kod rabatowy: WAKACJE24. Rezerwując pięć noclegów, szóstą dobę otrzymujesz za symboliczną złotówkę! Spędź urlop w Arche Siedlisko, przeżyj wakacje, które zostaną z Tobą na długo. Z nami możesz leniuchować w hamaku, spędzić czas z dziećmi jak kiedyś u babci na wsi, aktywnie wypocząć zwiedzając okoliczne atrakcje lub korzystać z otaczających nasze siedliska szlaków rowerowych.

Długi sierpniowy

weekend

Sierpniówka w Arche Siedlisko: relaks, zwiedzanie i rowerowe przygody!

Zapraszamy do naszego spokojnego zakątka, gdzie zrelaksujesz się w komfortowych warunkach, odkryjesz okoliczne atrakcje i aktywnie spędzisz czas na rowerze. Zwiedzaj malownicze miasteczka, ciesz się pięknem przyrody i korzystaj z doskonałych tras rowerowych. Arche Siedlisko to gwarancja udanych wakacji pełnych relaksu, przygód i niezapomnianych wspomnień. Rezerwuj już dziś!

Cyfrowy

detoks

Wypoczynek inny niż wszystkie, cyfrowy detoks

Arche Siedlisko Gołubowszczyzna oraz Augustynka 59 dedykujemy osobom dorosłym, które doceniają ciszę, spokój i autentyczną bliskość z naturą. Każdy dzień zaczyna się tu magicznie, od pięknych wschodów słońca, które malują niebo odcieniami różu i złota.

Vouchery

Prezentowe

Voucher prezentowy

Szukasz nieoczywistego prezentu?

Odkryj urok wiejskiego życia z naszymi voucherami na niezapomniane pobyty! Jeżeli szukasz prezentu dla bliskich, nasze vouchery to idealny wybór! Rezerwuj już dziś i wyrusz w podróż przywracającą równowagę.
W sprzedaży posiadamy vouchery kwotowe o dowolnych nominałach.

Podaruj radość!

Sielska OdNowa

Gabinet masażu

Zadbaj o siebie w gabinecie Sielskiej OdNowy

Zapraszamy do Gabientu Sielskiej OdNowy, gdzie odnajdziesz spokój i wytchnienie w przyjaznej atmosferze otoczony naturą. Oferujemy relaksacyjne masaże oraz skuteczne zabiegi fizjoterapeutyczne, byś mógł zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zarezerwuj swój czas na odnowę już dziś!