Arche Siedlisko

Oferty specjalne

Cyfrowy

detoks

Wypoczynek inny niż wszystkie, cyfrowy detoks

Arche Siedlisko Gołubowszczyzna oraz Augustynka 59 dedykujemy osobom dorosłym, które doceniają ciszę, spokój i autentyczną bliskość z naturą. Każdy dzień zaczyna się tu magicznie, od pięknych wschodów słońca, które malują niebo odcieniami różu i złota.

Wieczór autorski

Warsztaty zielarskie

Warsztaty zielarskie

Powrót do natury – warsztaty zielarskie na Podlasiu!

Odkryj moc natury na własnej skórze! Dołącz do naszych warsztatów zielarskich prowadzonych lokalną zielarkę – Wandę Kropiwnicką. Poznaj tajniki ziołolecznictwa. Przygotuj się na niezapomnianą podróż po aromatycznych mieszankach ziołowych, poznaj korzyści zdrowotne płynące z natury! 

Vouchery

Prezentowe

Voucher prezentowy

Szukasz nieoczywistego prezentu?

Odkryj urok wiejskiego życia z naszymi voucherami na niezapomniane pobyty! Jeżeli szukasz prezentu dla bliskich, nasze vouchery to idealny wybór! Rezerwuj już dziś i wyrusz w podróż przywracającą równowagę.
W sprzedaży posiadamy vouchery kwotowe o dowolnych nominałach.

Podaruj radość!

Koncert jazzowy

w stodole

Co powiecie na koncert jazzowy w stodole?

Już 4 maja w malowniczej Stodole w Arche Siedlisko Rogacze 72 zagoszczą utalentowani artyści – niepowtarzalny duet 7:7 PROJECT oraz Błażej Ludwiczuk Trio. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć z nami muzycznej magii.

Majówka w

Arche Siedlisko

Spędź z nami majówkę o jakiej zawsze marzyłeś!

W miejscu, gdzie harmonia natury łączy się z różnorodnością aktywności! Przemierzaj malownicze trasy rowerowe, podziwiając widoki, a wieczorem zrelaksuj się przy ognisku, delektując się rozpoczynającym sezonem grillowym w otoczeniu bliskich.