Arche Siedlisko

System Arche

Nowoczesna forma inwestowania w nieruchomości

Ideą Systemu Arche jest uzyskiwanie comiesięcznych zysków z najmu apartamentów i pokoi wraz ze spodziewanym, w długoterminowej perspektywie, wzrostem wartości nieruchomości.
Zakup pokoi lub apartamentów to znakomita alternatywa inwestowania w mieszkania lub lokale usługowe na wynajem. Jest to pomysł zarówno na dywersyfikację kapitału, a jednocześnie możliwość wykorzystania miejsc noclegowych w zakupionym obiekcie przez Właścicieli w dowolnym czasie.
Można spędzić urlop w Polsce w swoim własnym obiekcie, a jednocześnie czerpać w tym czasie zyski z jego najmu! A dodatkowo być patriotą i wspierać lokalny biznes, ratować polskie zabytki i korzystać z najlepszych ofert wypoczynkowych.

Nowoczesna forma inwestowania w nieruchomości

Ta nowoczesna forma inwestowania w nieruchomości, nie wymaga od Właściciela zaangażowania się w proces najmu lokali.
Zarządzaniem i prowadzeniem obiektu zajmuje się firma ARCHE S.A. – doświadczony operator, zatrudniający sprawdzoną kadrę menadżerską, wybraną spośród najlepszych w branży. BUDUJEMY, SPRZEDAJEMY I ZARZĄDZAMY! Uczestniczymy kompleksowo w procesie!
ARCHE zajmuje się całym procesem od pozyskiwania najemców i gości, eventów, utrzymaniem obiektu w idealnym stanie technicznym, aż po rozliczanie wygenerowanych zysków i wystawienie faktur w imieniu Klienta.

Grupa Arche z sukcesem zarządza nieruchomościami w Systemie Arche już od ponad 20 lat, co przekłada się na wielu zadowolonych i wiernych inwestorów.

rupa Arche z sukcesem zarządza nieruchomościami w Systemie Arche już od ponad 20 lat

Zysk gwarantowany jest na poziomie nie mniejszym niż 5 proc. ceny netto lokalu rocznie. Górnej granicy nie ma. W przypadku zakupu lokali w trakcie budowy nabywca uzyskuje pewnego rodzaju lokatę w wysokości 4 proc. rocznie. Lokale inwestycyjne mają powierzchnię od 15 m2 do nawet 90 m2. Inwestycja rozpoczyna się od 120 tys. zł netto. Zyski są wypłacane co miesiąc, a inwestycja jest bezobsługowa, nasi Inwestorzy nie muszą robić nic, nawet faktury Arche wystawia w ich imieniu. Do puli zysków wchodzi cała powierzchnia pracująca w obiekcie, Arche dzieli się z inwestorami zyskiem z wynajmu sal konferencyjnych, restauracji, wszelkiego rodzaju eventów, etc. Nie tylko z noclegów.

 
Dowiedz się więcej:
Mieszkania
530 250 000
Inwestycje
500 068 069
system@arche.pl