Arche Siedlisko

Podlasie – Gorodczyno

Podlasie – Goorodczyno

Nasze zalety

Gorodczyno to malownicza wieś nad Narwią, położona w powiecie hajnowskim,  otoczona rozległymi łąkami, sielskimi polami i lasami z przewagą borów sosnowych. Warunki te sprzyjają odpoczynkowi i rekreacji. Będziecie mieli okazję tu naprawdę odpocząć od miasta, podpatrując rytm życia prawdziwej wsi oraz gatunki roślin, owadów i ptaków, o których czytaliście tylko w książkach. To fantastyczna baza wypadowa na rowerowe wycieczki i spływy kajakowe.

Zakwaterowanie

Na terenie dawnego siedliska, które dla Was zakonserwowaliśmy, do dyspozycji gości przygotowaliśmy 9 ecoboxów z malutkimi tarasami, każdy z 2 sypialniami, z 2 podwójnymi łóżkami, łazienką i salonem z aneksem kuchennym, sofą i z podstawowym wyposażeniem, które w zupełności wystarcza do komfortowego wypoczynku. Jest tu mała lodówka, dwupalnikowa płyta indukcyjna, zestaw garnków, naczyń i sztućców. Nasze ecoboxy są całoroczne, posiadają izolację , klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe, regulowane pilotem. Arche Siedlisko jest projektem bezobsługowym. Nie posiadamy na miejscu recepcji. W okresie jesienno-zimowym warto wziąć po uwagę, że boxy nie są stale ogrzewane.

✔️ Wyposażenie boxu – salon z aneksem kuchennym: stół, krzesła, mała sofa, mała lodówka, dwupalnikowa kuchenka indukcyjna, zestaw garnków, sztućców, naczyń (talerze + kubki), patelnia, durszlak, płyn do naczyń, suszarka do naczyń, czajnik, korkociąg, worki na śmieci, szczotka i szufelka, mała miska dla piesków; łazienka: ręczniki, papier toaletowy i mydło w płynie; 2 sypialnie: łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia (na życzenie), szafa na ubrania, 2 podwójne łóżka, pościel; 2 leżaki, ogrzewanie nadmuchowe i klimatyzacja, dodatkowy grzejnik elektryczny w łazience.

✔️ Teren Siedliska nie jest wybetonowany ani nie ma sztucznych chodników, w czasie intensywnych opadów może być mokry i grząski, warto pamiętać w tym okresie o odpowiednim obuwiu.

✔️ Zapraszamy ze zwierzętami! Za pobyt czworonożnych przyjaciół nie pobieramy dodatkowej opłaty, jednak przez wzgląd na kolejnych gości prosimy, żeby zwierzaki posiadały własne legowiska. Wszelkie zabrudzenia np. pościeli czy zatkany odpływ kanalizacyjny związane z nadprogramową pracą serwisów sprzątających będą obciążone dodatkową opłatą. Prosimy również o sprzątanie po swoich pupilach na terenie Siedliska.

✔️ Zadbaj z nami o Siedlisko. Przed wyjazdem prosimy o posprzątanie boxu (pozmywanie naczyń, zdjęcie poszewek z kołder i poduszek) oraz wyrzucenie nieczystości do pojemników na śmieci na zewnątrz.

GORODCZYNO Pogoda

Atrakcje okolicy

Gorodczyno to idealne miejsce do tego, żeby zatrzymać się i odpocząć od miejskiego pędu. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas nie będą jednak narzekać na nudę. Ta lokalizacja jest fantastyczną bazą wypadową do zorganizowania wycieczek rowerowych lub spływów kajakowych. Będąc w okolicy warto wybrać się również do Krainy Otwartych Okiennic, którą tworzą trzy malownicze wsie: Trześcianka, Puchły i Soce,  do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, do Hajnówki na przejażdżkę kolejką wąskotorową,  do Rezerwatu Pokazowego Żubrów w Białowieży czy Białegostoku, oddalonego tylko o 30 km.

Atrakcje dla dzieci

Wokół Siedliska jest spokojny teren do biegania, budowania szałasów z patyków i plecenia wianków z polnych kwiatów. W sezonie atrakcją będzie Zalew w Bachmatach, Repczycach lub Aquapark w Hajnówce. W Hajnówce obowiązkową atrakcją będzie też przejażdżka kolejką wąskotorową. Z młodszymi dziećmi warto zajrzeć również do Orzeszkowa, na skraju Puszczy Białowieskiej, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą na własne oczy zobaczyć Chatkę Baby Jagi i przeżyć tam niezapomnianą przygodę z bajki.

Wyżywienie

W ecoboxach są aneksy kuchenne z niezbędnym wyposażeniem, by we własnym zakresie, wygodnie przygotować posiłki.

Cennik

Ceny zaczynają się od 159 zł w tygodniu i 209 zł w weekendy. Obserwuj nas na Facebooku, bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.

Dojazd

Adres: Gorodczyno 1, 17-210 Narew
52.8811612062304, 23.377881768818884

Uwaga! W miesiącach jesienno-zimowych przy intensywnych opadach, może być utrudniony bezpośredni wjazd na teren Siedliska.

Jak dostać się do ecoboxu?

Miniprzewodnik po okolicy

Sprawdź co zwiedzać, gdzie pójść na spacer, a gdzie na najlepszą kawę.

Znajdź swój ecobox