Arche Siedlisko

Podlasie – Gorodczyno

Podlasie – Goorodczyno

Nasze zalety

Gorodczyno to malownicza wieś nad Narwią, położona w powiecie hajnowskim,  otoczona rozległymi łąkami, sielskimi polami i lasami z przewagą borów sosnowych. Warunki te sprzyjają odpoczynkowi i rekreacji. Będziecie mieli okazję tu naprawdę odpocząć od miasta, podpatrując rytm życia prawdziwej wsi oraz gatunki roślin, owadów i ptaków, o których czytaliście tylko w książkach. To fantastyczna baza wypadowa na rowerowe wycieczki i spływy kajakowe.

Zakwaterowanie

Na terenie dawnego siedliska, które dla Was zakonserwowaliśmy, do dyspozycji gości przygotowaliśmy 9 ecoboxów z malutkimi tarasami, każdy z 2 sypialniami, z 2 podwójnymi łóżkami, łazienką i salonem z aneksem kuchennym, sofą i z podstawowym wyposażeniem, które w zupełności wystarcza do komfortowego wypoczynku. Jest tu mała lodówka, dwupalnikowa płyta indukcyjna, zestaw garnków, naczyń i sztućców. Nasze ecoboxy są całoroczne, posiadają izolację , klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe, regulowane pilotem. Arche Siedlisko jest projektem bezobsługowym. Nie posiadamy na miejscu recepcji. W okresie jesienno-zimowym warto wziąć po uwagę, że boxy nie są stale ogrzewane.

✔️ Wyposażenie boxu – salon z aneksem kuchennym: stół, krzesła, mała sofa, mała lodówka, dwupalnikowa kuchenka indukcyjna, zestaw garnków, sztućców, naczyń (talerze + kubki), patelnia, durszlak, płyn do naczyń, suszarka do naczyń, czajnik, korkociąg, worki na śmieci, szczotka i szufelka, mała miska dla piesków; łazienka: ręczniki, papier toaletowy i mydło w płynie; 2 sypialnie: łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia (na życzenie), szafa na ubrania, 2 podwójne łóżka, pościel; 2 leżaki, ogrzewanie nadmuchowe i klimatyzacja, dodatkowy grzejnik elektryczny w łazience.

✔️ Teren Siedliska nie jest wybetonowany ani nie ma sztucznych chodników, w czasie intensywnych opadów może być mokry i grząski, warto pamiętać w tym okresie o odpowiednim obuwiu.

✔️ Zapraszamy ze zwierzętami! Za pobyt czworonożnych przyjaciół pobieramy dodatkową opłatę 50 zł/szt., a przez wzgląd na kolejnych gości prosimy, żeby zwierzaki posiadały własne legowiska. Wszelkie zabrudzenia np. pościeli czy zatkany odpływ kanalizacyjny związane z nadprogramową pracą serwisów sprzątających będą obciążone dodatkową opłatą. Prosimy również o sprzątanie po swoich pupilach na terenie Siedliska.

✔️ Zadbaj z nami o Siedlisko. Przed wyjazdem prosimy o posprzątanie boxu (pozmywanie naczyń, zdjęcie poszewek z kołder i poduszek) oraz wyrzucenie nieczystości do pojemników na śmieci na zewnątrz.

GORODCZYNO Pogoda

Atrakcje okolicy

Gorodczyno to idealne miejsce do tego, żeby zatrzymać się i odpocząć od miejskiego pędu. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas nie będą jednak narzekać na nudę. Ta lokalizacja jest fantastyczną bazą wypadową do zorganizowania wycieczek rowerowych lub spływów kajakowych. Będąc w okolicy warto wybrać się również do Krainy Otwartych Okiennic, którą tworzą trzy malownicze wsie: Trześcianka, Puchły i Soce,  do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, do Hajnówki na przejażdżkę kolejką wąskotorową,  do Rezerwatu Pokazowego Żubrów w Białowieży czy Białegostoku, oddalonego tylko o 30 km.

Atrakcje dla dzieci

Wokół Siedliska jest spokojny teren do biegania, budowania szałasów z patyków i plecenia wianków z polnych kwiatów. W sezonie atrakcją będzie Zalew w Bachmatach, Repczycach lub Aquapark w Hajnówce. W Hajnówce obowiązkową atrakcją będzie też przejażdżka kolejką wąskotorową. Z młodszymi dziećmi warto zajrzeć również do Orzeszkowa, na skraju Puszczy Białowieskiej, gdzie dzieci wraz z rodzicami mogą na własne oczy zobaczyć Chatkę Baby Jagi i przeżyć tam niezapomnianą przygodę z bajki.

Wyżywienie

W ecoboxach są aneksy kuchenne z niezbędnym wyposażeniem, by we własnym zakresie, wygodnie przygotować posiłki.

Dojazd

Adres: Gorodczyno 1, 17-210 Narew
52.8811612062304, 23.377881768818884

Uwaga! W miesiącach jesienno-zimowych przy intensywnych opadach, może być utrudniony bezpośredni wjazd na teren Siedliska.

Jak dostać się do ecoboxu?

Miniprzewodnik po okolicy

Sprawdź co zwiedzać, gdzie pójść na spacer, a gdzie na najlepszą kawę.

Znajdź swój ecobox