Arche Siedlisko

Cyfrowy detox – wypoczynek inny niż wszystkie

Oferty specjalne

Arche Siedlisko Gołubowszczyzna

Lokalizacja – Podlasie

Zapomnij o zgiełku miasta, stresie pracy i codziennych zmaganiach.

Jeśli marzysz o totalnym odpoczynku na łonie natury, serdecznie zapraszamy do naszego urokliwego Siedliska, położonego z dala od tłumów, na skraju lasu, w otoczeniu malowniczych łąk i spokojnie płynącej rzeczki Nurczyk. To miejsce stworzone jest z myślą o tych, którzy pragną oderwać się od pędu życia i codzienności.
Nasze Siedlisko dedykujemy osobom dorosłym, którzy doceniają ciszę, spokój i autentyczną bliskość z naturą. Każdy dzień zaczyna się tu magicznie, od pięknych wschodów słońca, które malują niebo odcieniami różu i złota. Poranki na łące, otoczone mgłą, tworzą atmosferę pełną spokoju i uroku. Romantyczne zachody słońca nad niewielką rzeką Nurczyk pozostaną w Twojej pamięci na zawsze.

Nasz zakątek przyrody to nie tylko piękno widoków, ale także bliskość z dziką przyrodą. Spotkasz tutaj różnorodność zwierząt, które tworzą unikalny ekosystem wokół Ciebie. Wieczory spędzone przy ognisku, opowiadanie historii i delektowanie się chwilą sprawią, że odnajdziesz spokój wewnętrzny.

Oferujemy również możliwość lenistwa w najczystszej postaci. Wygodne leżaki i hamaki, gdzie możesz zanurzyć się w lekturze ulubionej książki lub po prostu oddać się błogiemu lenistwu. Kąpiel w promieniach słońca nad Nurczykiem to doskonały sposób na relaks i odprężenie.

Nasze ekologiczne boksy są komfortowe i kompleksowo wyposażone. Każdy z nich ma 2 sypialnie z wygodnymi podwójnymi łóżkami, salon z kanapą i aneksem kuchennym z płytą grzewczą, małą lodówką, naczyniami i sztućcami. Jest w nich także łazienka z prysznicem i toaletą.

Zapraszamy Cię do odkrycia prawdziwego spokoju i ukojenia w naszym Siedlisku. Rezerwuj już teraz, a doświadczysz niezapomnianego wypoczynku w zgodzie z naturą.

Arche Siedlisko Gołubowszczyzna to enklawa spokoju, w której czas zwalnia, a życie nabiera nowego, głębszego sensu.

Co będziesz robić na Podlasiu?

  • Odpoczniesz, zatrzymasz się, pobędziesz w ciszy
  • Odkryjesz wielokulturowość Podlasia i doświadczysz niespotykanej gościnności mieszkańców
  • Będziesz rozmawiać do rana przy ognisku, pod gwieździstym niebem
  • Przypomnisz sobie jak niewiele potrzeba do szczęścia

Oferta

  • noclegi w komfortowych ecoboxach
  • bezpłatny parking z monitoringiem na terenie Siedliska
  • możliwość rozpalenia ogniska / dostępne worki z drewnem (dodatkowo płatne)

Rezerwując pobyt na 3 lub 4 doby -10% KOD: NATURA10
5 doba i więcej -15% KOD: NATURA15  / start od 01.03.2024 r.
Oferta nie obejmuje pobytów w terminach: 30.04-04.05; 30.05-02.06; 15-17.08.