Arche Siedlisko

Wrzesień pełen atrakcji w Arche Siedliskach

Wrzesień pełen atrakcji

Wrzesień to czas, w którym przyroda zwalnia, a spokój i cisza zaczynają królować. To okres, w którym można w pełni zanurzyć się w doświadczaniu rytmu zmieniających się pór roku. Idealnym miejsce na refleksję są Arche Siedliska, w których w tym miesiącu czeka na Was wiele atrakcji!

 

 

9 września 2023 | Arche Siedlisko Rogacze 72

Integracja mieszkańców Rogacz, gości Siedlisk i wszystkich przyjaciół

Arche Siedlisko x KGW „Pszczółki” w Rogaczach

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezapomnianą integrację. To wyjątkowe wydarzenie jest wyrazem chęci stworzenia wspólnoty pełnej radości i wzajemnego wsparcia. To wyjątkowa okazja, aby poznać nowych przyjaciół, podzielić się uśmiechem i stworzyć magiczne wspomnienia.

 

 

15-17 września 2023 | Arche Siedliska we wszystkich regionach

Grzybobranie z lokalnymi przewodnikami

Zapraszamy na grzybobranie z lokalnymi przewodnikami. Znamy miejsca pełne grzybów i chętnie się nimi podzielimy. Nasi lokalni przewodnicy są gotowi, aby podzielić się z Wami swoją wiedzą oraz pasją.

 

 

22 -24 września 2023 | Arche Siedlisko Rogacze 72

Intensywny kurs samoobrony dla kobiet

Czujesz, że nadszedł czas, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i pewność siebie? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną okazję! Zapraszamy na intensywny, weekendowy kurs samoobrony dla kobiet, który odbędzie się w naszym, malowniczym Arche Siedlisku w Rogaczach 72.

 

 

29 września -01 października 2023 | Arche Siedlisko Rogacze 72

Weekend z przyjaciółkami na Podlasiu

SAUNA, JACUZZI | GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA | WARSZTATY ZIELARSKIE | OGNISKO

Czy jesteście gotowe na odrobinę oddechu od codzienności? Czy marzycie o spędzeniu wartościowego czasu z przyjaciółkami, z dala od tłumów, w pięknych okolicznościach przyrody? Mamy dla Was propozycję idealną! Panów zaprosimy innym razem, ten weekend jest tylko dla kobiet!

 

 

gimnastyka słowiańska