Arche Siedlisko

Sylwester bez fajerwerków

199 zł / za cały ecobox

Sylwester bez fajerwerków

Arche Siedlisko Rogacze 72, Ujny, Typin

Zastanawiacie się czy miejsca bez tłumów ludzi, hałasu i fajerwerków w Sylwestra w Polsce jeszcze istnieją? Znamy adresy miejsc nieodkrytych, niezdeptanych, gdzie słychać szum wiatru i śpiew ptaków, a niebo nocą nieprzyćmione łuną miast jest bezapelacyjnie najpiękniejsze na świecie. Zapraszamy Was na Sylwestra bez fajerwerków, pod gwieździstym niebem na Podlasie do Arche Siedliska w Rogaczach 72, do świętokrzyskiego do wsi Ujny i na Roztocze do Typina. Zapraszamy tych wszystkich, którzy szukają spokoju, oddechu i wyciszenia, którym marzą się długie spacery, odkrywanie ustronnych miejsc i pięknych krajobrazów. Zapraszamy Was z czworonożnymi przyjaciółmi. W naszych lokalizacjach będą mogli czuć się spokojnie. Wszystkich gości planujących odwiedziny w Siedlisku w Nowy Rok, prosimy o uszanowanie regulaminu i o nieodpalanie fajerwerków. Jeśli potrzebujecie błyskotek możecie rozpalić ognisko z drewna, które będzie czekało na Was przygotowane.

Sylwester 2022 (30.12-1.01)

Podlasie: Rogacze 65, Rogacze 72

wyprzedane

Roztocze: Typin

wyprzedane

Podlasie: Augustynka 59

wyprzedane

świętokrzyskie: Ujny, Celiny 

wyprzedane

Śląsk: Piłka

wyprzedane

Dzieci do lat 7 przebywają w naszych Siedliskach gratis. Starsze dzieci gościmy na zasadach takich samych jak osoby dorosłe.

Za pobyt piesków nie pobieramy dodatkowej opłaty.

Wybierz miejsce na Sylwestra: 

Podlasie – Rogacze 72

WYPRZEDANE

Jest tu wszystko to, czego brakuje w miejskim życiu. Stara stodoła i miejsce na ognisko. Cisza, spokój, dzikość, bliskość przyrody i życzliwi sąsiedzi. 

Roztocze – Typin

WYPRZEDANE

Zimą okoliczne wsie nabierają tu wyjątkowego, zacisznego klimatu, gdzie przepracowane głowy, pełne natłoku myśli znajdą ukojenie.

Świętokrzyskie – Ujny

WYPRZEDANE!

Mamy tu genialne ptasie radio, sąsiad za płotem hoduje kozy, króliki i kury. Czasem zajrzy tu sarna, czasem zając, a poza tym nie dzieje się tu nic.

Śląsk – Piłka

WYPRZEDANE!

W Piłce będzie kameralny Sylwester, ale w związku z imprezą w pobliskiej leśniczówce może się zdarzyć, że pojawią się fajerwerki. Jeśli wolicie całkowitą ciszę wybierzcie inne Siedlisko. 

Podlasie – Rogacze 65

WYPRZEDANE

Nasze drugie Siedlisko we wsi Rogacze. Boxy mają bardziej kameralne rozstawienie, idealne na indywidualne pobyty.

Podlasie – Augustynka 59

WYPRZEDANE

Malutkie, kameralne siedlisko na końcu świata. Dla tych, którzy lubią się zaszyć, pobyć w ciszy, z dala od pośpiechu i cywilizacji.

Świętokrzyskie – Celiny

WYPRZEDANE

Idealne miejsce dla tych, którzy na urlopie nie lubią gotować. Za płotem mamy sąsiada, który przygotowuje przepyszne posiłki. Prowadzi agroturystykę, gdzie można skorzystać z sauny,  miejsca na ognisko z zadaszeniem.