Arche Siedlisko

Spotkanie autorskie, warsztaty zielarskie

Oferty specjalne

Spotkanie z zielarką

Zapraszamy na magiczny wieczór autorski z niezrównaną zielarką, Wandą Kropiwnicką! Ta niezwykła kobieta przybliży nam tajemnice natury i zielarstwa, prowadząc nas w podróż po fascynującym świecie ziół. Wanda Kropiwnicka, znana z pasji i wiedzy w dziedzinie ziołolecznictwa, zaprezentuje swoją najnowszą książkę, w której zgromadziła nie tylko bogactwo wiedzy, ale i osobiste doświadczenia związane z roślinami leczniczymi. To będzie wieczór pełen inspiracji i odkryć dla wszystkich miłośników natury oraz zdrowego stylu życia.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać nie tylko niezwykłe właściwości poszczególnych ziół, ale także ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Wanda opowie nam o znaczeniu zielników oraz jak można wykorzystać ich zawartość do poprawy zdrowia i samopoczucia. Jej fascynujące opowieści przeniosą nas w świat pełen aromatycznych ziół, kuszących zapachów i niezwykłych smaków.

Nie przegap okazji, by osobiście poznać Wandę Kropiwnicką i wziąć udział w tej wyjątkowej podróży po świecie zielarstwa!

Spotkanie z zielarką

W dniach 13-14 kwietnia, przygotowaliśmy dla Was niezwykłe warsztaty zielarskie. Podczas tych zajęć wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w spacerze po malowniczych lasach i łąkach, aby zbierać najcenniejsze zioła i rośliny lecznicze. Następnie w stodole pod okiem zielarki będą przygotowywane wyjątkowe specjały, takie jak ciastka z korzeniem perzu, syrop z pędów sosny, sól do kąpieli z dodatkiem aromatycznej sosny oraz maseczki ziołowe na twarz. To będzie niezapomniana podróż po smakach i aromatach natury!

Nie zapomnijcie również o magicznym ognisku, przy którym Wanda Kropiwnicka będzie kontynuować swoją opowieść o ziołach. Ta atmosferyczna sceneria stworzy niepowtarzalny klimat i pozwoli Wam jeszcze głębiej zanurzyć się w tajemniczy świat roślin leczniczych. Podczas tego niezwykłego spotkania przy ognisku będziemy mieli okazję słuchać opowieści zielarki, delektując się przy tym aromatycznymi herbatami i ciesząc się bliskością natury. To będzie wyjątkowa okazja, by spędzić czas w gronie pasjonatów zielarstwa, czerpiąc inspirację z ognia i ziół.

ognisko z zielarką

Oprócz fascynujących zajęć i wyjątkowych doświadczeń związanych z ziołami, całe wydarzenie będzie okraszone niezwykłymi owocowo-ziołowymi herbatami, przygotowanymi według autorskich receptur Wandy Kropiwnickiej. Podczas przerw między warsztatami oraz wieczoru autorskiego zapraszamy do relaksu przy kubku aromatycznej herbaty, która nie tylko poprawi nastrój, lecz także rozgrzeje.

Ponadto, będziecie mieli okazję zakupić książki autorki oraz unikalne mieszanki ziołowe stworzone przez Wandę Kropiwnicką. Te specjalnie dobrane kompozycje ziołowe będą idealnym uzupełnieniem Waszej domowej apteczki czy kącika relaksu. Dajcie się porwać w świat naturalnych aromatów i korzyści zdrowotnych, których sekrety odkrywać będziecie podczas naszego wyjątkowego wydarzenia!

Dołącz do nas i przeżyj spotkanie, które obudzi Twoje zmysły i odkryje przed Tobą nieznane dotąd tajemnice natury!

Spotkanie z zielarką
Warsztaty zielarskie

Poniżej agenda wydarzenia:

12 kwietnia godz. 18.00 wieczór autorski Wandy Kropiwnickiej. – spotkanie otwarte
13 kwietnia godz. 10.00 – 16.00 warsztaty zielarskie

  • spacer po okolicznych lasach i łąkach zbieranie ziół
  • ciastka z korzeniem perzu
  • syrop z pędów sosny
  • sól do kąpieli z sosny

godz. 18.00 ognisko z autorką

14 kwietnia godz. 10.00 -12.00 c.d. warsztatów

  • przygotowywanie maseczek ziołowych na twarz

godz. 14.00 wymeldowanie gości

Zarezerwuj pakiet – nocleg oraz udział w warsztatach

Warsztaty prowadzone 13-14 kwietnia 2024 są płatne, ich koszt to 140 zł za osobę.

Jeśli chcesz kupić samą ,,wejściówkę” to zapraszamy do kontaktu z recepcją.

📞 25 749 92 09
📧 recepcja@archesiedlisko.pl
Pracujemy od pn. do pt., w godzinach 8:00-16:00.

Serdecznie zapraszamy!
Dodatkowe atrakcje w regionie