Arche Siedlisko

Oferty grupowe

Poznaj Arche Siedlisko

Oferty grupowe 2023

spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne, wypoczynek już od 169 zł / za box

Poznaj Arche Siedlisko, projekt społeczny, którego celem jest odkrywanie niezwykłych polskich zakątków, w bezobsługowej formule obiektów rozproszonych, powstałych z kontenerów morskich z odzysku. Zatrzymaj się. Zadbaj o siebie. Wypocznij. Odkrywaj Polskę w swoim własnym tempie. Zabierz ze sobą najbliższych, znajomych z pracy, zwierzaki. Nocuj wygodnie z dala od tłumów, blisko natury i lokalnych społeczności, w konkurencyjnej cenie już od 169 zł / za cały box.

Nasze lokalizacje

Wypoczywaj z dala od tłumów!

4 województwa, 10 lokalizacji, 5 kolejnych otworzymy w sezonie wiosna-lato 2023

Głęboko wierzymy, że nie trzeba podróżować na drugi koniec świata, żeby się zrelaksować i złapać dystans. Wiemy jak wiele mają do zaoferowania polskie regiony i chcemy się tym z Wami podzielić. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto ma ochotę poznać nowe, nieoczywiste miejsca, smaki, kulturę oraz ludzi. Dla tych, którzy są gotowi na cyfrowy detox i wyobrażają sobie wypoczynek bez telefonu, telewizora i Internetu.

Arche Siedlisko

Wybierz ofertę dla siebie

W tym sezonie dla grup przygotowaliśmy 2 rodzaje ofert:
 1. Dedykowana osobom, które potrzebują więcej swobody i chcą ograniczyć wydatki: obejmuje noclegi w ecoboxach oraz dostęp do zabudowy siedliskowej przeznaczonej do wspólnego spędzania czasu. Goście wybierający tę ofertę otrzymają od nas namiary na pobliskie sklepy, restauracje, lokalnych przewodników oraz miniprzewodniki z propozycjami wycieczek.
 2. Dedykowana tym, którzy potrzebują więcej wygody: obejmuje noclegi w ecoboxach, dostęp do zabudowy siedliskowej przeznaczonej do wspólnego spędzania czasu oraz obsługę serwisową – lokalnego gospodarza, który zorganizuje wyżywienie / catering, pomoże rozpalić ognisko, zaaranżuje spotkanie z przewodnikiem lub pomoże przygotować miejsce na warsztaty. Standardowo Arche Siedlisko jest projektem bezobsługowym. Nie mamy na miejscu standardowej recepcji ani zaplecza gastronomicznego. Znamy natomiast życzliwych ludzi, który chętnie pomogą Państwu miło spędzić czas.
Arche Siedlisko

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy ecoboxy z wygodnym miejscem do spania dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Większość z nich ma 2 sypialnie z wygodnymi, podwójnymi łóżkami, salon z kanapą i aneksem kuchennym wyposażonym w płytę grzewczą, małą lodówkę, naczynia i sztućce oraz łazienkę z prysznicem i toaletą. Nasze obiekty są całoroczne, posiadają izolację, klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe sterowane pilotem. Usytuowane są na terenach dawnych siedlisk, ze starą drewnianą zabudową, gdzie można wspólnie spędzić czas i schronić się w razie niepogody. Dookoła znajdują się łąki, lasy i tereny typowo wiejskie.

Nasze najmniejsze Siedlisko ma 6 ecoboxów (Piłka / Śląsk) a największe (Augustynka 39 / Podlasie) 20. W każdym regionie mamy kilka lokalizacji oddalonych od siebie rzut beretem, co z pewnością spodoba się większym grupom.

 

 

Arche Siedlisko

Wyżywienie

Projekt Arche Siedlisko zakłada model wypoczynku inny niż znany z hoteli. Obiekty nie posiadają pionu gastronomicznego ani restauracji, każdy boks jest jednak wyposażony w płytę grzewczą, lodówkę, czajnik oraz podstawowe akcesoria kuchenne (sztućce, garnki) do samodzielnego przygotowania posiłków.

Dla większych grup istnieje możliwość zamówienia produktów śniadaniowych, zorganizowania wspólnej kolacji z degustacją regionalnych dań, przygotowanej np. przez Koło Gospodyń Wiejskich. W tym sezonie dla naszych gości mamy również ofertę cateringu słoikowego Arche Siedlisko. To smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane przez kuchnie naszych restauracji, do samodzielnego podgrzania.

Wreszcie, jest również możliwość skorzystania z cateringu (obiadokolacje) grupy Arche.

 

 

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Dodatkowo

 • Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów z regionalnego rękodzieła, przyrodniczych lub fotograficznych.
 • W wielu Siedliskach mamy rowery do wypożyczenia.
 • Drewno na ognisko można zamówić w Siedlisku, pocięte i przygotowane. Pozwoli to uniknąć kar za nielegalną zbiórkę drewna z Lasów Państwowych.
 • Dla większych grup z odpowiednim wyprzedzeniem możemy zorganizować kolację z degustacją lokalnych dań przygotowanych m.in. przez Koło Gospodyń Wiejskich.
 • Możemy zamówić dla Was lokalnego DJa z nagłośnieniem.

Drodzy goście! Decydując się na wybór Arche Siedlisko pamiętajcie, że to obiekty usytuowane w kameralnych, spokojnych  miejscach, z dala od tłumów ale blisko lokalnych społeczności. Chcemy ten szczególny klimat zachować, dlatego prosimy o przestrzeganie regulaminu. Nie boimy się spotkań grupowych ani imprez, ale w naszych obiektach muszą one uwzględniać specyfikę regionów. Jeśli potrzebujecie więcej prywatności, wybierzcie Siedliska oddalone od sąsiadów.

 

Arche Siedlisko

Cennik

Ceny dla grup zaczynają się od 139 zł / noc, za cały ecobox. Nie pobieramy prowizji za usługi dodatkowe oferowane przez lokalnych rzemieślników i przedsiębiorców. Jedyny koszt związany z takimi świadczeniami to lokalna obsługa serwisowa, za którą również nie pobieramy prowizji.

 

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja

Rezerwacje grupowe należy złożyć mailowo lub telefonicznie. Pracujemy od pn. do pt., w godzinach 8:00-16:00.

Tel.: 42 293 09 00

marketing@archesiedlisko.pl

recepcja@archesiedlisko.pl

Napisz do nas

  Zabezpieczenie przed robotami dla formularza kontaktowego.
  * Pole wymagane