Arche Siedlisko

Majówka 2023

28.04 – 3.05

Majówka blisko natury

od 219 zł / za noc

Czas spędzony aktywnie, na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na oderwanie się od problemów dnia codziennego, naładowanie akumulatorów, które dodadzą energii na kolejne tygodnie pracy i szkoły. Na rowerze lub podczas spaceru, z najbliższymi lub paczką przyjaciół można delektować się pachnącym powietrzem i przepięknymi krajobrazami. Polska w maju ma naprawdę wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania. Zapraszamy do Arche Siedliska na wypoczynek blisko natury i lokalnych społeczności.

OFERTA:
– możliwość pobytu ze zwierzętami bez dodatkowych opłat,
– miejsce na grilla lub ognisko;
– nielimitowane śpiewy ptaków, czyste powietrze i przepiękne niebo, bez korków, tłumów i kolejek,
– bezpłatny parking.

UŻYJ KODU RABATOWEGO: DLUZEJ34 LUB DLUZEJ56

Rabat na dłuższe pobyty

Promocja: Zostańcie z nami dłużej

Jeśli spodoba Wam się u nas, możecie zostać na dłużej.

3 i 4 doba -10% KOD: DLUZEJ34
5 doba i więcej -15% KOD: DLUZEJ56
Promocja ważna we wszystkich dostępnych Arche Siedliskach na pobyty do 30.09.23

Wybierz miejsce na Majówkę: 

Podlasie

Spodoba Ci się tutaj, jeśli lubisz rodzinne spacery, chcesz zobaczyć łosie i żubry w naturze lub obserwować gwiazdy przy ognisku, na najczystszym niebie, z dala od łuny miast.

Roztocze

To fantastyczna baza wypadowa do odkrywania Roztocza. Można wybrać się stąd na wycieczkę do Zwierzyńca lub Zamościa. Aktywnie spędzić czas na spływach kajakowych lub trasach Green Velo. 

Świętokrzyskie

Idealne miejsce dla miłośników wycieczek rowerowych i odkrywania tajemnic  średniowiecznych zamków, bez korków i kolejek.   

Śląsk

Z jednej strony za płotem stadnina koni, z drugiej las, idealny do spacerowania lub biegania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.