Arche Siedlisko

Koncert jazzowy w stodole

Oferty specjalne

Co powiecie na koncert jazzowy w stodole?

Lokalizacja – Rogacze 72

Czy kiedykolwiek marzyłaś o spędzeniu majowego weekendu w magicznym miejscu, gdzie natura łączy się z wyjątkową atmosferą muzyki jazzowej? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością Cię zainteresuje!

Zapomnij o Codzienności – Weź Udział w Magicznym Koncercie!

W majowy weekend Arche Siedlisko Rogacze 72 staje się centrum jazzowych dźwięków! Nasza urokliwa stodoła będzie miejscem niezwykłego koncertu, który przeniesie Cię w świat magii i emocji. Już 4 maja zagoszczą utalentowani artyści – niepowtarzalny duet 7:7 PROJECT oraz Błażej Ludwiczuk Trio.

Spędź z nami niezapomnianą majówkę!

 

Niebanalne Doświadczenie Muzyczne

Duet 7:7 PROJECT

Muzycy z Łodzi, znani z doskonałego wykonania jazzu, przyjadą specjalnie, by uświetnić tę majówkę. Ich talenty połączone z atmosferą naszego miejsca stworzą niepowtarzalne doświadczenie muzyczne, które zapamiętasz na długo.

W składzie duetu 7:7 PROJECT znajdują się Wiktoria Koziara, mistrzyni saksofonu, oraz Maciej Chyży. Ci dwaj muzycy poszukują balansu pomiędzy różnorodnymi gatunkami muzycznymi, odważnie zacierając granice między muzyką klasyczną, awangardą a jazzem. Ich twórczość jest pełna niebanalnych rozwiązań, swobodnej improwizacji i poszukiwania nowych form wyrazu. To intelektualny eksperyment, którego rezultatem jest koncert, kuszący nie tylko doskonałą muzyką, ale zachęcający także do zanurzenia się w świat artystycznych refleksji i odkrywania nieznanego.

Błażej Ludwiczuk Trio

Po pierwszej części koncertu, która zaprezentuje duet 7:7 PROJECT, nadejdzie czas na kolejną dawkę muzycznych doznań. Bądźcie z nami, gdy na scenie pojawi się niezwykły zespół, który już na stałe wpisał się w krajobraz nowoczesnego jazzu – Błażej Ludwiczuk Trio.

Zespół powstał z inicjatywy wybitnego gitarzysty i kompozytora, Błażeja Ludwiczuka, który od samego początku stawiał sobie za cel zaskakiwanie słuchaczy i proponowanie im zupełnie nowej, autorskiej muzyki. Ta wyjątkowa mieszanka jazzu, folku, rocka i muzyki improwizowanej stworzyła niezwykłą wypadkową, którą będziemy mieli okazję usłyszeć podczas naszego koncertu.

To właśnie ci trzej artyści, zjednoczeni na scenie, stworzą niepowtarzalne dźwięki, które przeniosą was w niezwykłą podróż przez świat jazzu, folku i rocka.

Wielki finał wieczoru

Wspólny występ obu zespołów

Na koncercie nie zabraknie emocjonującego finału, który z pewnością zapadnie w pamięć każdemu miłośnikowi jazzu. Po drugiej części, na scenę ponownie wkroczą muzycy duetu 7:7 PROJECT, aby połączyć swoje siły na scenie stodoły z Błażejem Ludwiczukiem, Michałem Rutkowskim i Kacper Kaźmierskim. Ich wspólny występ będzie kulminacją wydarzenia, zapewniając publiczności niepowtarzalne wrażenia płynące z jazzowej improwizacji.

Wspólnie stworzą muzyczną ucztę, która zaskoczy słuchaczy i przeniesie ich w świat autorskiej muzyki, będącej mieszanką nowoczesnego jazzu, folku, rocka i improwizacji. To niepowtarzalna okazja, by być częścią tego wyjątkowego spotkania, które na zawsze pozostanie w sercach i umysłach wszystkich obecnych.

Przyjemność dla Zmysłów

Czy wyobrażasz sobie lepsze połączenie niż muzyka jazzowa w otoczeniu przyrody? Cichy szum liści, delikatny powiew wiatru i magiczne dźwięki instrumentów – to wszystko czeka na Ciebie w naszych Siedliskach.

Odkryj Nowe Wrażenia

Nawet jeśli nie jesteś stałym fanem jazzu, ten koncert może stać się Twoją nową muzyczną miłością. Pozwól sobie na chwilę oderwania od codzienności i odkryj nowe brzmienia, które mogą przenieść Cię w świat pełen pasji i ekscytujących emocji.

Zaplanuj Niezapomniany Weekend

Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj swoje miejsce na ten niezwykły koncert już teraz i przygotuj się na niezapomniany weekend, pełen muzyki, przyrody i inspirujących doświadczeń.

Czekamy na Ciebie w Arche Siedlisko Rogacze 72! Dołącz do naszej muzycznej przygody!

Zakwaterowanie w komfortowych ecoboxach

Nasze ekologiczne boksy są komfortowe i kompleksowo wyposażone. Każdy z nich ma 2 sypialnie z wygodnymi podwójnymi łóżkami, salon z kanapą i aneksem kuchennym z płytą grzewczą, małą lodówką, naczyniami i sztućcami. Jest w nich także łazienka z prysznicem i toaletą.

Zapraszamy Cię do odkrycia prawdziwego spokoju i ukojenia w naszych Siedliskach. Rezerwuj już teraz, a doświadczysz niezapomnianego wypoczynku w zgodzie z naturą.