Arche Siedlisko

Integracja 9.09

9 września 2023

Arche Siedlisko i KGW „Pszczółki” w Rogaczach zapraszają mieszkańców Rogacz, gości Siedlisk i wszystkich przyjaciół na wspólną integrację.

Muzyka na żywo Souvenir!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezapomnianą integrację. To wyjątkowe wydarzenie jest wyrazem chęci stworzenia wspólnoty pełnej radości i wzajemnego wsparcia. To wyjątkowa okazja, aby poznać nowych przyjaciół, podzielić się uśmiechem i stworzyć magiczne wspomnienia.

 

W programie:

Kino plenerowe

Dla miłośników kina zaplanowaliśmy pokaz filmowy pod gwiazdami. Wyczarujemy dla Was nastrojową atmosferę, która pozwoli zanurzyć się w magii wielkiego ekranu.

Ognisko z kiełbaskami

Klimat ogniska, ciepłe płomienie i rozmowy przy regionalnych kiełbaskach to doskonały przepis na wieczór pełen smaku i przyjemności.

Muzyka na żywo | Souvenir

Naszą gwiazdą wieczoru będzie zespół Souvenir. Wyjątkowe brzmienia w stodole wprawią Was w niepowtarzalny nastrój, a rytmiczne dźwięki pozwolą oderwać się od codzienności i oddać chwilom radości i tańca.

Czekamy na Was. Przyjdźcie razem z rodziną, przyjaciółmi i otwartymi sercami. Z pewnością będzie to wieczór, który na długo pozostanie w pamięci. Rezerwujcie pobyt już dzisiaj. 

Do zobaczenia!